Předčasná smrt TOP 09 Doporučený

  • pondělí, říj 16 2017
  • Napsal(a) 

Příznačně na svého lídra Miroslava Kalouska páchá TOP 09 atentát, a to již před volbami. Zdá se totiž, že tento politický subjekt dospěl ke svému politickému konci. Kouzlo knížecí fajfky vyvanulo stejně jako tabákový dým. Miroslav Kalousek představuje zkušeného politického šíbra a matadora spojeného s mnohými aférami a jevy, které zřejmě drtivá většina občanů odsuzuje. TOP 09 nezachrání ani mladý politický elév s exotickým zjevem a nulovými životními zkzšenostmi, kterým je teplický radní Dominik Feri. Stejně jako pokus o vstřebání malých a nevýznamných politických stran, o jejich existenci běžní voliči nemají ani ponětí. Ne náhodou se heslo NEUHNEME přepisuje na NEUSNEME a název strany na SMRT 0,9 ( myšleno procent).

Kosmopolitním a hyperkorektním multikulturalistům leží už delší dobu v žaludku tradiční rodina a její fungující model. Po globálním tažení za legalizaci registrovaného partnerství nyní přicházejí s hitem údajného třetího pohlaví (zřejně vědecká obdoba Yetiho nebo Lochnesské příšery). Přitom neuplyne jediný týden, aby při tažení proti tradiční rodině nepřišli s nějakou inovací. Naposledy jsou to sňatek, který uzavře osoba sama se sebou (prý je to mementálně módní v Itálii), a volitelné pohlaví (sic!). 

Ponechne stranou, že podobné úchylárny a nechutnosti jsou nejen proti přírodě a Bohu, ale hlavně proti zdravému rozumu. Otázkou zůstává s čím přijdou příště? Legální zoofilií, nekrofilií, pedofilií, vampirismem nebo další zvráceností? 

Zveřejněno v POLITIKA

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Presentace

2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31.

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %