Pohádky ultralevicového anarchisty Ivana Bartoše Doporučený

  • čtvrtek, lis 09 2017
  • Napsal(a) 
Anarchista zapalující auta občanů a házející po policistech kamením nyní poučuje politiky jak mají demokraticky jednat Anarchista zapalující auta občanů a házející po policistech kamením nyní poučuje politiky jak mají demokraticky jednat snímek Ivana Bartoše převzat z internetu

Žijeme ve věku příběhů a velkých vypravování, kde se každý snaží svou story vyprávět po svém. Činí tak i leader pirátů Ivan Bartoš, kterého zjevně dohání jeho technařská, huličská a anarcho-marxistická minulost, o které se toho dozvídáme každým dnem stále víc a víc. V takové situaci je kouřová clona (nejen marihuanové kouře) vítaným nástrojem. Jeho narativ a obraz mírotvorného a pacifistického pankáče dostává jasnou trhlinu. Přesto se Ivan Bartoš snaží svou minulost maximálně retušovat a přikrášlovat, jak o tom svědčí poslední velký rozhovor z časopisu Týden č. 46 („Jak nakládačka na CzechTeku nasměrovala Ivana Bartoše do politiky. Nejsem Marxista, jsem pankáč!“), který připomíná jednu velkou pohádku pro odrostlejší děti.

Jeho líbivé řečičky a vytáčky mohou zabírat na ty, kteří si nepamatují řádění anarchistů během zasedání Mezinárodního měnového fondu a nevzpomínají si na pomlácené zasahující policisty během CzechTeku, kde anarchisté útočili mnoha důmyslnými zbraněmi a vrhali na policisty dřevěné kůly a hranoly. Levicová teroristická organizace Antifa rozhodně neproslula jako spolek filantropů mazající chleba bezdomovcům a vzdělávací spolek, jak se snaží naivním čtenářům namluvit pan Ivan Bartoš. Naopak Antifa je známá pouličními bitkami, útoky na policisty a legálně povolené demonstrace vlastenců (např. připomínajících si tradičně vznik Československa).

Antifa na svých stránkách protiprávně po léta shromažďovala fotografie a adresy domnělých i skutečných odpůrců, vůči kterým organizovala guerilové zákeřné útoky zakuklených a ozbrojených bojůvek útočících zásadně v několikanásobné přesile. V ulicích bijci Antify vrhali dlažební kostky a cihly na policisty i politické odpůrce. Za fašisty a nacisty označili nejen každého, kdo měl odvahu se přihlásit ke své vlasti a národu, ale dovolil si třeba jen s nimi nesouhlasit (zjevný znak opravdového a skutečného fašismu), ale o tom všem vrchní pirát raději mlčí a nevykládá.

Takže pane Bartoši, je zřejmé, že a) zcela nepokrytě lžete, b) vykládáte naivní pohádky, kterým ani sám nevěříte. Popravdě řečené nevím, která z těchto variant je horší. Každopádně každým svým skutkem dokazujete, že nejste o nic lepší, než-li současní zprofanovaní politici. Dokonce i o něco horší!

Zveřejněno v POLITIKA

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Presentace

2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31.

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %